سبد خرید 0

1- لطفاً پس از اطمینان کامل از انتخاب محصول آن را خریداری نمایید، در صورت تجدید نظر درباره طرح و رنگ و یا essaywriterusa.com/ مدل، نهایتاً تا 1 ساعت پس از سفارش از طریق ایمیل فروشگاهWisom3d درخواست خود را ارسال کنید.

2- لطفاً در وارد کردن مدل گوشی یا تبلت خود به هنگام سفارش دقت کنید، در صورت ارسال اشتباه مدل دستگاه از طرف شما، مسئولیتی متوجه Wisom3dنیست.

3- فروشگاه Wisom3d تابع قوانین جمهوری اسلامی است، لذا می بایست طرح های ارسالی شما جهت چاپ مطابق با قوانین و عرف جامعه باشند.

4- در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در زمینه محصولات و روند خرید، می توانید از طرق مختلف با ما در ارتباط باشید و همچنین Wisom3d با آغوش باز از انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان استفبال خواهد کرد.

5- چاپ طرح ها دارای کیفیت بسیار مطلوبی بوده، اما احتمال اختلاف رنگ تا 10% پس از writemyessayrapid.com چاپ و پرس وجود دارد. (جهت مشاهده نمونه قاب های آماده میتونید در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام Wisom3d عضو شوید)

6- در صورت برگشت بسته به دلیل عدم حضور سفارش دهنده در محل و یا درج نشانی اشتباه، جهت ارسال مجدد می بایست سفارش دهنده دوباره هزینه بسته بندی و ارسال را پرداخت نماید.